e-dating, edating czyli po prostu podryw w internecie.

e-datingE-dating to nie brzmi dumnie.W każdym razie tak to u zarania internetu bywało.

Dzisiaj jednak, e-dating to połączenie nauki ze sztuką.
To jak się prezentujemy w Internecie ma duży wpływ na to czy zainteresuje się nami druga osoba.To nie jest tutaj niestety kwesti przeznaczenia, ale raczej nauka bliska nowoczesnym zdobyczom e-marketingu.

Żyjemy w czasach gdzie portale internetowe stały się czymś tak popularnym jak poranna kawa, a dzień bez dodania zdjęcia czy skomentowania czyjegoś opisu lub statusu wydaje nam się już nieprawdopodobny.

A podryw odbywa się wszędzie – od Sympatia.pl i e-Darling, przez Facebooka i NK aż do LInkedIn i Goldenline.

Wiele osób nie potrafi jednak przedstawić się w sieci w taki sposób, by zostać pozytywnie

  • zauważonym a następnie
  • wybranym

Randki w internecie są obecnie bardzo popularne, ale tylko nieliczna liczba użytkowników portali randkowych zdaje sobie sprawę, że swoją atrakcyjność w Sieci można bardzo szybko zwiększyć, dosłownie miażdżąc przy tym mniej nowoczesna konkurencję.

Podstawą każdego podrywu czy to w Internecie czy w świecie rzeczywistym jest kreatywność, a przy tym stosowność i bogaty pakiet zainteresowań. Nasi specjaliści od wizerunku zadbają to to by:

Pokazać Was jako atrakcyjną osobę

Wasz profil prezentował dokładnie te cechy, których szukają inni (a więc dowcipu czy zadziorności u kochanka – wierności i opiekuńczości w wypadku stałego związku)

Gwarantujemy, że dzięki naszej fachowości, każdy nawiąże kontakt z odpowiednimi osobami.