Jak podrywać w Internecie?

dziewcyzna podrywa w internecie

O podrywaniu w Internecie powstało już wiele tekstów, ale bądźmy szczerzy większość rad można włożyć „między bajki”, bo ich skuteczność można powiedzieć, że jest równa 0. Tak naprawdę podrywanie, nawet w sieci, wcale nie jest takie łatwe, bo jakby było łatwe to przecież nie tworzonoby kursów czy seminariów na owy temat. Ale też nie oznacza to wcale, że nie można dobrze podrywać. Niewątpliwie stosując odpowiednie strategie można poznać wiele ciekawych osób i może dojść do wielu sytuacji, które określimy mianem ” namiętnych”, choć wiadomo o co chodzi. Czas więc na poznanie prawdziwych rad, których skuteczność jest duża. Ale zacznijmy od początku…

Rada nr 0: doskonałe zdjęcia!

Jednym z największych błędów, jaki popełniacie, jest zamieszczenie zdjęć na tle firanki czy ściany. Także fotki jak siedzicie na kanapie czy też z tzw. „rąsi” na tle domu się nie sprawdzą. To nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Zdjęcia muszą być fascynujące. Osoby nieco zadziorne, ale i takie, o których sądzimy, że prowadzą ciekawe życie są dla nas atrakcyjniejsze. Nawet jeżeli aż tak ciekawego życia nie prowadzicie, to możecie sprawić, że będzie ono wydawało się pasjonujące. Zdjęcia powinny pokazywać Was podczas aktywności typu tenis, golf czy jazda na rowerze. Do tego polecamy zamieszczanie zdjęć w restauracjach, ale nie z jedzeniem typu golonka, lecz z lampką wina. Twórzcie swoją kreację. Także opis jaki zamieścicie powinien być spójny i bez błędów. Powinniście ukazać siebie jako człowieka ciekawego z pasją, a nie nudziarza, który spędza czas, oglądając tylko Netflix.

Jeżeli robi zdjęcia profilowe, pamiętaj że standardem w sesji biznesowej jest makijaż (tutaj kilka porad o makijażu do sesji zdjęciowych) Dzięki niemu, Twoje zdjęcia będą wyglądać profesjoalnie i przyciągać uwagę!

Rada nr 1: załóż profil na portalu randkowym

Na samym początku warto założyć profil na portalu randkowym. Rzecz jasna można podrywać i na Facebooku, ale właśnie w przypadku fb nigdy nie wiadomo czy wybrana przez was osoba będzie zainteresowana flirtem. A gdy zakładacie profil na portalu randkowym, to oczywiście wiadomo, że inne osoby mają także profile po to, aby kogoś poznać. Jednak, aby zainteresować kogoś swoją osobą trzeba mieć ciekawy i zwyczajnie fajny profil. A kluczem do sukcesu jest pokazanie siebie z najlepszej strony. Cóż, nie będziemy Was oszukiwać, że trzeba opowiadać o sobie prawdę, tylko prawdę i całą prawdę… Absolutnie nie! Profil ma być tak przygotowany, że będzie ciekawy, a Wasza persona będzie również tajemnicza.

Rada 2: jak napisać wiadomość by była ciekawa?

Nie ma jednego skutecznego sposobu na poderwanie drugiej osoby, co nie oznacza, że nie można zwiększyć swoich szans. I tutaj kluczem do sukcesu jest odpowiednia strategia. Na pewno nie należy wysyłać komentarzy typu „piękna jesteś”, bo to już nudne, tendencyjne i co gorsza mało skuteczne. Owszem są kobiety łase na takie komplementy, ale jeżeli zależy Wam na poznaniu takich nie z Waszej ligi, to trzeba bardziej się postarać. Warto przejrzeć dokładnie profil i następnie odnieść się do określonej rzeczy. Mniej więcej wygląda to tak: komentujecie zdjęcie, na którym dana osoba (udaje, że) czyta książkę, pisząc, że to ciekawa pozycja. Jeżeli komentujecie zdjęcie z muzeum, to odnosicie się do danego eksponatu i dopisujecie, że zaciekawił Was jeszcze eksponat x czy y (rzecz jasna sprawdzacie info na ich temat). Potem, gdy zauważycie, że dana osoba wydaje się zaciekawiona, a więc odpisuje na Wasz komentarz możecie napisać do niej wiadomość typu: „Przyznam, że zaciekawiłaś mnie swoją osobą. Również cenię miłość do sztuki”… Oczywiście takie podrywanie może wymagać od Was większych nakładów czasowych, bo może się okazać, że trzeba będzie co nieco się dowiedzieć o sztuce. A potem trzeba rozmawiać, rozmawiać i jeszcze rozmawiać…

jak podrywać w internecie?

Rada 3: nie opowiadaj historii życia

Nic tak nie odstrasza innych osób na portalach randkowych jak te, które opowiadają historię swojego życia i jeszcze się żalą i żalą. Tak na pewno nie zdobędziecie partnerki, a co najwyżej ją odstraszycie. Rozmowa powinna dotyczyć na początku pasji, zainteresowań, a potem można już przejść do konkretów, a więc napisać: „Chciałbym dowiedzieć się o tobie więcej, bo fascynuje mnie Twoja osoba”. Jeżeli zaczniecie wysyłać tkliwe wierszyki czy też wirtualne bukiety, to pewnie na spotkanie nie macie szans. Ale jeżeli druga osoba wyda się zainteresowana, to bez ogródek zaproponujcie spotkanie, ale nie „na lody”, lecz związane z Waszą „wspólną” pasją, czyli do muzeum czy na wycieczkę rowerową.

Rada 4: bez banałów i błędów

„Część, co słychać, poklikamy”, „Cześć piękna” czy ” Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie”- takie teksty działają na kobiety niepewne siebie, zakompleksione, a chyba nie takie chcecie podrywać. Zatem jeżeli interesuje Was pozycja z wyższej ligi, to takim teksom mówimy stanowcze nie! Zwracajcie też uwagę na sposób, jaki piszecie. Ortografia i interpunkcja mają duże znaczenie i niejako już wystawiają Wam laurkę. Jeżeli popełnicie sporo błędów, to jest więcej niż pewne, że żadna szanująca się kobieta nie odpisze na wiadomość, bo przecież żadna nie szuka analfabety, no chyba, że to „Karyna, którą ciągnie do Sebiksa”, ale w innym przypadku jesteście już na straconej pozycji.

Rada 5: na spokojnie…

Jeżeli dana kobieta nie odpisze od razu, to absolutnie nie należy się obrażać, bo wiadomo i ona może mieć swoją strategię. Ale też pamiętajcie, że cierpliwość popłaca, zatem, gdy odpisze i Wy od razu nie rzucajcie się do pisania wiadomości, lecz poczekajcie jeden dzień. Małymi kroczkami możecie dojść o etapu, który Was najbardziej interesuje. Nie można więc pokazywać się od najbardziej desperackiej strony. Zatem naleganie i naciskanie na spotkanie nie ma sensu. Jednocześnie nie oznacza to wcale, że gdy dana osoba za pierwszym razem odmówi, następnie zrobi to samo. Kobiety często są nader skomplikowane, ale jeżeli zauważycie, że nigdy nie odpisuje na Wasze wiadomości bądź robi to zdawkowo, to nie ma sensu dalej tracić czasu. Jednak jeżeli Wasz profil jest ciekawy, a Wy na początku będziecie odnosić się do jej pasji, czyli nie komplementować jej wyglądu, lecz niejako dawać do zrozumienia, że macie takie same zainteresowania, to droga do sukcesu nie będzie długa.

Mówi się, że szczerość jest podstawą związku – bo to fakt, ale aby kogoś poderwać nie można od razu odsłonić wszystkich kart.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post