Poznawanie w internecie podryw online,sesje zdjęciowe Jak poznać kogoś przez Internet?

Jak poznać kogoś przez Internet?

poznawanie facetów przez internet

Kiedyś, aby poznać drugą osobę trzeba było wyjść na imprezę, czy jak nasi rodzice, na dansing. Aż czasem można odnieść wrażenie, że wtedy jakoś ludzie byli mniej wymagający, bo niejako zaraz po poznaniu się już planowali ślub i dzieci. Teraz sytuacji wygląda z goła inaczej, ale nawet nie trzeba wychodzić z domu, by kogoś poznać. W końcu duże możliwości daje nam Internet. Dla jednych jest to duże udogodnienie, a dla innych, cóż lenistwo. My jednak zdecydowanie jesteśmy zdania, że to udogodnienie. Dlatego też w dzisiejszym wpisie doradzimy Wam, jak poznać kogoś w sieci. Zatem czas zacząć od…

Dobry profil do podstawa

Na pewno należy zarejestrować się na portalach randkowych, bo to najłatwiejszy sposób, by kogoś poznać. W końcu wiadomo, że inni ludzie są na nim także z tego samego powodu. Jednak, aby Wasza osoba wydawała się ciekawa, trzeba stworzyć odpowiedni profil. A to oznacza, że wszystkie zdjęcia na tle kaloryfera czy ściany bądź domu są totalnym faux pas i mówimy im stanowcze i jeszcze bardziej zdecydowane „nie”. Oczywiście oznacza to także, że nie należy fotografować się na tle łóżka, w łóżku czy co gorsza pod twarz. Bo w tym ostatnim przypadku wyjdzie jeszcze, że nie potraficie sobie nawet zrobić dobrego zdjęcia. Moda na dzióbki, zdjęcia w windzie czy z jedzeniem już dawno przeminęła. Zatem, jakie zdjęcia są na czasie? Oczywiście takie, które przedstawiają Was w trakcie pasji czy aktywności fizycznych. Jednocześnie zdjęcia powinny być jak najbardziej naturalne, takie przynajmniej powinny się wydawać. Do tego obecnie dużym uznaniem cieszą się fotki w górach, jeżeli więc jest to Wasza prawdziwa pasja, to dlaczego nie?

Nie każdy poprzestae na profilu! Do podrywania w internecie możesz założyć własną stronę, dzięki której pokażesz swoje pasje. Szczególnie dobre jest to kiedy do tych pasji należy fotografia lub jesteś super atrakcyjna modelką (jak na tym blogu pani fotograf i modelki równocześnie).

poznawanie ludzi przez internet

Czas na opis

Skoro założyliście już profil na portalu randkowym, to czas dokonać dobrego opisu. Rzecz jasna nie ma jednego sposobu, by odnieść sukces w podrywaniu czy poznawaniu kogoś, ale jeżeli profil będzie ciekawy to i Wy tacy będziecie się wydawać. A to oznacza, że inni będą do Was lgnąć, bo tak to wygląda w rzeczywistości. Opis powinien być bez błędów – w końcu chyba nikt nie szuka analfabety. Do tego należy w nim skupić się na swoich cechach, czyli otwartości, następnie opisać pasję. Najtrudniej jest opisać to, czego się oczekuje od drugiej osoby i tutaj absolutnym faux pas jest opisywanie wyglądu. Trzeba natomiast skupić się na pięknie wewnętrznym, oddaniu, szczerości – brzmi to jak banał, ale wiecie, nikt nie chce być postrzegany tylko przez pryzmat tego jak wygląda. Zatem nie możecie od razu napisać, że interesuje Was tylko i wyłącznie blondynka o dużych piersiach. Natomiast możecie napisać, że ważna jest dla Was pasja, poczucie humoru czy inteligencja. Nie chodzi tylko o to, by oszukiwać, ale jednocześnie nie można od razu odkryć wszystkich najgorszych stron, choćby w postaci lenistwa czy totalnego braku talentu do gotowania. Unikajcie też przerabiania zdjęć. Zastosowanie balansu kolorem jest ok, ale zmiana rysów twarzy czy sylwetki już nie.

Czy to miłość czy też przyjaźń?

Na portalach randkowych często szuka się partnerki, natomiast nie trzeba od razu zaczynać od tego, bo Internet daje spore możliwości. Dlatego też zawsze można zacząć od przyjaźni, a kto wie, w co się zamieni przyjaźń. Tym bardziej, że nie od dziś wiadomo, że z tą przyjaźnią damską-męską różnie bywa. Cóż, nie wszyscy w nią wierzą i z własnego doświadczenie możemy to samo powiedzieć. Zatem możecie zacząć właśnie od takiej znajomości, a najlepiej kogoś poznać na forach dotyczących pasji. Jeszcze 20 lat temu, aby kogoś poznać wchodziło się na czat, a teraz wystarczy wejść na forum o muzyce, ukochanych zwierzątkach czy też innym hobby. Jedno jest pewne, szansa, że poznacie kogoś, kto ma takie same zainteresowania jak wy jest w tym przypadku większa niż w przypadku, gdy szukacie drugiej osoby na portalach randkowych.

Oczywiście żebyśmy mieli jasność, że nie każdy szuka w sieci miłości, bo niektórzy szukają zwyczajnie przyjaźni, jednak warto zdawać sobie sprawę, że w wielu przypadkach właśnie od przyjaźni się zaczyna. Oczywiście są tez portale dedykowane konkretnym osobom, czyli portal dla rozwodników szukających miłości czy portale dla tych, którzy szukają tylko przyjaźni. Możliwości jest więc wiele.

A może Facebook czy Instagram?

Kolejnym dobrym i skutecznym sposobem na poznanie drugiej osoby są portale społecznościowe. Tutaj musimy przede wszystkim wymienić Facebook i Instagram. I znowu, aby kogoś zainteresować własną osobą musicie stworzyć dobry profil, ale jak to zrobić, już wam wspominaliśmy. Dlatego teraz wspomnimy, jak zagadać do drugiej osoby. Nie jest to nic trudnego – przynajmniej tak się wydaje. Ale to czego absolutnie nie możecie robić, to wysyłać wirtualnych bukietów, romantycznych wierszyków czy haseł: „Jesteś taka piękna”, są jeszcze gorsze i bardziej ckliwe hasła typu: „Powiedź jedno słowo, a padnę do twych stóp”. Każda szanująca się kobieta powie wtedy jedno słowo i będzie ono brzmieć „spadaj”, czyli już wiecie, że nie tędy droga. Komentarze powinny nawiązywać do zdjęć. Jeżeli kobieta zamieści zdjęcie na tle jakiegoś zabytku, to warto odnieść się do niego. Można również napisać wiadomość: „Zaciekawił mnie Twój profil, bo mamy bardzo podobne zainteresowania – wydajesz się ciekawą osobą…”. Żadnych seksualnych aluzji absolutnie nie można robić. Podobnie jak wysyłać zdjęć intymnych, nawet takich, które ukazują Was z dobrej strony.

jak kogoś poznać przez internet

A jeżeli interesuje Was tylko sex…

Seks jest naturalną częścią życia, to zrozumiałe. Nie każdy też chce po poznaniu kogoś tworzyć związek. W końcu można być „friends with benefits”, bynajmniej do czasu aż druga osoba się zaangażuje. Ale są też portale społecznościowe, poprzez które można umówić się na sex randkę. Chyba każdy zna Tindera… Wiadomo jaki jest jego cel. Rzecz jasna jako osoby dorosłe macie prawo decydować, czego oczekujecie od drugiej osoby. Jednak jako ludzie odpowiedzialni musicie też pamiętać, że jeżeli zależy Wam na przelotnej znajomości, to absolutnie nie należy mamić drugiej osoby obietnicami. Lepiej szukać takiej, która ma podobne podejście do życia. Wtedy też unikniecie różnych komplikacji.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post