Poznawanie w internecie fotografia,podryw online Jak napisać do nieznajomej dziewczyny?

Jak napisać do nieznajomej dziewczyny?

jak napisać do nieznajomej

Czasami widząc drugą osobę mamy wrażenie, że jest to miłość naszego życia i przysłowiowa druga połówka jabłka. W rzeczywistości bywa różnie, ale być może jednak to ta jedyna, stąd też głupio tracić okazję życia przez choćby nieśmiałość czy totalny bad hair day. Jeżeli akurat wyszliście raczej w stroju „podomowym”, to w takim wydaniu nie ma sensu zagadywać kobiety, bo można dostać już na wstępie kosza. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by napisać do nieznajomej dziewczyny przez Internet szczególnie, gdy znacie jej imię i co nieco o niej wiecie. Oczywiście bywają też takie sytuacje, że przeglądając media społecznościowe zauważacie zdjęcie „tej jedynej”. Jedną i drugą sytuacje łączy fakt, że wydaje Wam się, iż znaleźliście idealną partnerkę, ale aby ją poznać, musicie też do niej napisać. Ale jak to zrobić?

Obserwacja ważna rzecz!

Każda kobieta jest inna i tak naprawdę nie ma 100% sposobu, który podziała na wszystkie, bo jednak płeć piękna jest aż za bardzo skomplikowana. Ale też nie oznacza to wcale, że nie macie zupełnie szans. Na samym początku musicie poczynić ścisłą obserwację jej profilu. Jeżeli oglądaliście serial „You” to wiecie, że główny bohater niejako poprzez obserwacje zdobywa partnerki. Oczywiście usuwając przemoc, morderstwa i stalking, jego sposoby są nader skuteczne. Otóż właśnie poprzez portale można wiele się dowiedzieć. Rzecz jasna nie wszystko co w sieci jest prawdą, ale wiadomo na podstawie profilu, czego dana osoba oczekuje. Stąd też trzeba na podstawie zdjęć dojść do tego. W zakładkach typu zainteresowania podawane są także ważne informacje. A gdy już wiecie sporo, to czas nieco zmodyfikować Wasz profil.

Zadbaj o dobre zdjęcia! Jak zrobić porządne zdjęcie do profilu możesz poczytać na stronach takich jak fotografia.biz.pl Dzięki dobremu zdjęciu biznesowemu (to trosze jak zdjęcie do CV), będzie Ci łatwiej zrobić na drugiej osobie wrażenie, zanim jeszcze zaczeniesz rozmowę i zanim przeczyta czy jesteś szalonym sportowcem czy spokojnym domatorem lubviących fotografować ptaki.

Dobry profil to podstawa

Jeżeli na profilu nie macie żadnego zdjęcia, to czas to zmienić, bo żadna dziewczyna nie odpisze Wam, gdy jesteście incognito. Oczywiście jeżeli ma ona fotki z partnerem, to raczej Wasze szanse maleją, ale też nie oznacza, że spadają do zera – w końcu zawsze związek może zaczynać się od przyjaźni, a to co dalej będzie może być totalnym zaskoczeniem. Ale skupmy się teraz na profilu. W swojej zakładce również umieśćcie podobne zainteresowania, ale nie wszystkie. Skopiujcie tylko część. Natomiast usuńcie zainteresowania, które nie świadczą o Was dobrze, choćby seksualne żarciki, uwielbienie stron 18+ czy też zamiłowanie do krytyki policji. W końcu żadna normalna dziewczyna nie szuka chuligana, choć są takie, które uważają, że „łobuz kocha najmocniej”. Jednak od takich trzeba trzymać się na dużą, bardzo dużą odległość. Gdy już opisaliście się na poziomie, a więc napisaliście o poczuciu humoru, ale i hobby, to czas przejść do zdjęć. Tutaj pamiętajcie, że nie ma nic gorszego niż męskie „dzióbki” czy selfie z „rąsi”, także fotki w windzie odpadają. Zdjęcia powinny pokazywać Was pracujących przy komputerze, gdy obok Was stoi duży kubek kawy. Można też dodawać zdjęcia w trakcie uprawiania aktywności czy ze znajomymi (ale pod warunkiem, że są na poziomie). Również zdjęcia w łóżku czy na tle kaloryfera nie wchodzą w grę. A gdy i to ogarnęliście, to czas już coś napisać i tutaj zasada jest jedna…

…bezbłędnie, piszczcie bez błędów

Jeśli ortografia nie jest Waszą najmocniejszą stroną, to pamiętajcie, że są słowniki online i trzeba z nich skorzystać. Wszelkie błędy ortograficzne nie będą dobrze oceniane, no chyba, że dziewczyna także jest z ortografią na bakier. Dodatkowo zwróćcie uwagę, co piszecie. Pytania typu: „Pogadamy? „, „Hej, co u ciebie” nie są w dobrym tonie, bo są bez sensu, szczególnie, że tej osoby nie znacie. Co więc napisać? Na pewno na początku nie należy pisać komplementów personalnych, wysyłać wierszyków, wirtualnych prezentów czy swoich zdjęć. Nie należy też prosić o jej fotki czy gorące fotki. Warto natomiast odnieść się do zainteresowań dziewczyny. Możecie napisać coś o jej zdjęciach typu: „Masz ciekawe zdjęcia, podoba mi się szczególnie to w górach. Również lubię wspinaczkę. Czy byłaś może na…”. Jeżeli dziewczyna dodaje zdjęcia jedzenia, to możecie odnieść się do tego, że jedzenie jest i Waszą pasją. Ważne, abyście insynuowali, że macie podobne zainteresowania, ale nie pokazywali się jak totalni stalkerzy.

Nie bądź narcyzem, ale nie skupiaj się tylko na niej

Podrywanie kogoś przez Internet jest zdecydowanie łatwiejsze niż na żywo. W końcu kosz w realu boli bardziej, niż w sieci. Niemniej, gdy podoba Wam się jakaś dziewczyna, to nie chcecie zostać spławieni. A więc musicie wykazać zainteresowanie, ale też pokazać nieco siebie. Na pewno niejako kluczem do sukcesu jest zadawanie pytań o zainteresowania i również opisywanie swoich pasji. Należy bezwzględnie unikać chwalenia się czy pokazywania narcystycznej strony. Także duże kłamstwa czy swoiste opowiadanie bajek się nie sprawdzi. Oczywiście od razu nie opisujcie całej historii swojego życia. Nie piszcie też o kompleksach – w końcu dziewczyna szuka partnera, a nie dziecka. Ale i nie kreujcie się na macho – bo i to może odstraszać.

Czas na niebanalny komplement

Kobiety lubią otrzymywać komplementy, ale też nie chcą być postrzegane przez pryzmat wyglądu, bo wtedy mogą uważać, że dla Was liczy się tylko to, jak wyglądają, a nie to, jakimi są osobami. Dlatego też komplementy muszą być intrygujące, bo jeżeli napiszecie: „Jesteś piękna” to jest to banałem, a hasło: „Jeszcze o tym nie wiesz, ale będziesz spała w moim łóżku” jest już totalnym przegięciem. Ale co byście powiedzieli na komplement typu: „Nie sądziłem, że filtry mogą zdziałać tak wspaniały efekt”. W ten sposób zrobisz jej przyjemność, ale i zaciekawisz. Oczywiście zapewne odpisze, że nie obrabia zdjęć, zatem wtedy Ty możesz napisać, że w takim razie przepraszasz, bo nie sądziłeś, że kobieta może być aż tak piękna. Do tego dopisz, że zauważyłeś też, że macie wspólne zainteresowania i będzie już z górki. Teraz musisz siebie pokazać w dobrym świetle, zatem pytaj, ale i czekaj na pytania. A gdy nie odpisze od razu, to nie pisz: „Czemu nie odpisałaś?” Sam też odpowiadaj czasami z opóźnieniem i gdy zauważysz, że ją to denerwuje, pisz, że miałeś „nadgodziny czy młyn w pracy” i choć jesteś zmęczony, masz ochotę z nią porozmawiać.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post