Poznawanie w internecie fotografia,podryw online Jak poderwać faceta przez Internet? ❤️‍?

Jak poderwać faceta przez Internet? ❤️‍?

jak poderwać faceta przez internet

Jak poderwać faceta przez Facebooka?

Jeszcze kilka dekad temu to mężczyźni byli łowcami, a kobiety zwierzyną – choć brzmi to tendencyjnie, to jakoś nikt sobie nie wyobrażał, że to kobiety mogą podrywać facetów. Ale na szczęście mamy XXI wiek i panie często są lepszymi łowczyniami niż panowie. Warto również zauważyć, że mężczyźni są mniej skomplikowani, stąd też ich poderwanie wydaje się łatwiejsze. Ale w dzisiejszym wpisie skupmy się, jak poderwać faceta przez Facebooka. Musicie wiedzieć drogie panie, że nie jest to wcale łatwe. Nieco inaczej sytuacja wygląda, gdy owy facet ma partnerkę, to wtedy lepiej nie zaczynać, bo inna kobieta może wtedy drapać pazurami jak prawdziwa kocica, broniąc swojej zdobyczy.

Faceci są wzrokowcami

Chyba Was nie zaskoczymy stwierdzeniem, że faceci są wzrokowcami, dlatego też na początku należy przygotować odpowiednio profil. Tutaj kluczem do sukcesu są odpowiednie zdjęcia. Ale wbrew pozorom nie chodzi o wyzywające zdjęcia, bo wiecie panowie takich dziewczyn raczej nie szanują, choć mogą uważać, że są atrakcyjne, to nie nadają się do związku. A to oznacza, że musicie pokazać swoją urodę, ale w sposób nienachalny. Dlatego też warto zrobić zdjęcia w sukienkach podkreślających Wasze kształty, ale nie w wyzywających. Sukienki 7/8 są idealne, podobnie jak dopasowane koszule oraz spódnice ołówkowe. Dobrze sprawdzą się także jeansy oraz białe bokserki, czyli styl na dziewczynę z sąsiedztwa. Należy oczywiście do każdej stylizacji założyć szpilki, bo faceci je uwielbiają.

Nie moda kieruje mężczyznami

Faceci i moda nie idą w parze. Zatem nawet jeżeli znacie się na aktualnych trendach, to owe trendy nie będą do większości przemawiać. Obecnie bardzo modne są spodnie typu kuloty, choć faceci, których znamy nazwali je tu cytat: „kaszalotami”. Duża torba typu worek to dla nich reklamówka i według nich nie ma nic gorszego niż moonbooty, choć my uważamy, że są obłędne. Co ciekawe faceci nie lubią również balerinek ani męskiego stylu. Cenią za to delikatny makijaż (który rzecz jasna delikatny wcale nie jest). Rozmawiając z wieloma, wiemy także, że nie lubią dużych ust, nazywające je… A nie tego nie możemy napisać. Niemniej zmierzamy do tego, że lubią tzw. naturalność, a to oznacza, że musicie prezentować się tak, jakbyście naturalne były, nawet jeżeli spędzacie kilka godzin układając włosy, wybierając ubranie i malując się w make up no make up. Warto dowiedzieć się jeszcze o fryzurach, wyobraźcie sobie, że panowie nie lubią misternie ułożonych na gładko włosów.

Do „zagadania” jeden krok…jeden krok nie więcej i trzeba go zrobić jak najprędzej

U facetów sytuacja wygląda klarownie i jeżeli im się podobacie, to pewnie zaraz przejmą inicjatywę, a jeżeli nie, to znaczy, że są głupi i nie doceniają Waszej urody, bo są innej orientacji seksualnej ;). Ale tak na poważnie już pisząc, to, że faceci są tacy prości jest dużą zaletą, bo od razu wiecie na czym stoicie i jeżeli jesteście w ich guście, to pewnie zaraz będą chcieli się umówić. Zatem, gdy już profil na fb jest odpowiednio przygotowany, to czas na dalszą część działania, czyli lajkowanie. Dodanie like na jakieś jego zdjęcie jest dobrym rozwiązaniem. Ale zachowajcie umiar i nie lajkujcie wszystkich zdjęć, bo możecie wyjść na stalkerkę, a tego chcecie uniknąć. Jeżeli to nie pomoże (bo facet może nie zauważyć) to wtedy warto napisać. Oczywiście najlepiej odnieść się do zdjęcia, które lajkowaliście. Możecie napisać coś o wspólnej pasji czy też skomplementować zamiłowanie do aktywności (jeżeli ma fotki podczas uprawiania sportu). A jeżeli zamieszcza zdjęcia jedzenia, to napisać, iż łączy Was owa pasja, bo także uwielbiacie jeść. Musicie więc wykazać się także poczuciem humoru.

Zaproś do znajomych

Oczywiście nie zapomnijcie też zaprosić go do znajomych i jeżeli przyjmie zaproszenie, to czas zacząć działać dalej. I tutaj warto posłużyć się małym, malutkim kłamstewkiem, czyli należy udawać, że się pomyliłyście. Wyślijcie więc tajemniczą wiadomość typu: „Dzisiaj o 18, tak?” Już sama wiadomość powinna go zaintrygować i jeżeli coś napisze, to przeproście za pomyłkę i wytłumaczcie się, że pisałyście do koleżanki. Być może złapie haczyk jak rybka, a Wy już tylko użyjecie kołowrotka i złowicie go. Ale jak to zwykle bywa są faceci, którzy są bardzo nieśmiali i choć sami lajkują Wasze zdjęcia, to nadal nie macie od nich żadnej wiadomości, ale i to można rozwiązać. Pomyślcie tylko, że skoro także obserwują Wasz profil, to widocznie są Wami zainteresowani, ale boją się przysłowiowego kosza. Zatem to Wy musicie przejąć inicjatywę i tak naprawdę nie bawić się w zbytnie owijanie w bawełnę. W końcu nic nie stoi na przeszkodzie, abyście zaprosiły go na drinka czy też na wspólną przejażdżkę rowerową. Jeżeli facet ma na profilu w zainteresowaniach jogging, to możecie napisać, że idziecie popołudniu pobiegać i czy chce z Wami pójść. Może się okazać, że jego konto jest zablokowane, ale to także nie jest problemem. Wtedy warto napisać, że „wyskoczył” Ci jego profil w proponowanych osobach i wydaje ci się, że chyba się znacie. Możecie też nawiązać, do tego, że prywatny profil jest wręcz ewenementem i co tak stara się ukryć. Rzecz jasna tę wiadomość najlepiej zakończyć emotką z uśmiechem. Możecie też wysłać mu zaproszenie, a gdy je przyjmie, po jednym dniu napisać: „Skąd się znamy?” czy też „Nie znamy się przypadkiem ze szkoły?” Macie tutaj spore pole do popisu. A potem pozostaje już tylko liczyć na to, że rozmowa się rozkręci.

podrywanei facetów przez facebooka

Bez obrażania się i na luzie

Jeżeli mężczyzna odmówi, to przecież nic się takiego nie stanie. W końcu on ma do tego prawo i może akurat mieć zły humor czy być już w związku. Ale nie oznacza to także, że trzeba się przejmować. Poznawanie nowych ludzi, nawiązywanie kontaktów, pomyłki w relacjach czy zrywanie są normalne. Jednocześnie należy pamiętać, że lepiej wiedzieć od razu, na czym się stoi niż miesiącami wzdychać do faceta i wyobrażać sobie nie wiadomo co. U facetów większa bezpośredniość jest zaletą, bo od razu dowiecie się, czy są Wami zainteresowani, czy też nie. Wystarczy tylko napisać kilka słów…

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post